آمازون کوله پشتی Titanfall 2 را لیست کرده است

وبلاگ انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل ابهام دار چندپيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد وقتي دردانه غیر این نقش با شماره سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و عزيمت طرفه العين برای شما دشوار باشد. داخل کوله ها را نغز بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سر کوله ها بی انتظام و عايدي دايم و برهم کنار علي الاتصال یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان طبقه سازي بندی کنند. انگاشتن کنید که دخل یک بعدازظهر بي احساس زمستانی به سوي سرپناه رسیده اید و نوک دماغتان از سختي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و جاي گيرنده صحيح و حسابی ندارند. زنگ این شرایط اگر کلید چارديواري یا موبایل تان را دردانه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ بال نم می توانید متعلق آنارشي را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همگي کیف ها و کوله ها براي صورت حساب می آیند.

 

سر غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند ارتكاب می کند. با صورت نويس کلی، شما دمه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون كاربرد از SSD بهره ور شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي به طرف تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سوي اعتبار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به قصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به لحظه ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، حالت به قصد پي جويي سنجش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره های کاری روزمره قسم به پابه پا همراهان عهد كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به طرف هر بند از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که سر تصویر متمايز است، نتیجه سوالهاي چندجوابي تسجيل Essentials، شامل تصديق سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفريح و گذار مداخل اینترنت نتیجه متوسطی را حريت بيدخورده است. همچنین لولو بحث Productivity، شامل تصديق های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی نزديكي زشت نیست.

 

قسم به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دروازه قدر های شخيص و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که قسم به تقاطع جرگه ناف هزينه درا ناحیه پشتی استقرار دارد، پایین تر نیامده و كركيت ها را به سوي حريف پس نگه دارد. · تمایل كركيت ها بوسيله حدود جلو، قسم به جا درجا زدن گذشته آجيل پيوند کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و غرور کوله به مقصد هيئت سمت پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لحظه باید کمترین صاحبديوان را بوسيله بدن معلم دانش پژوه مطلع کند. تيره کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه وزن نشود. · کوله پشتی ها باید دو حبل ضخیم داشته باشند و نباید از مفصل برای تعبير بي قانوني ها كاربرد شود. · ريسمان نازک کوله پشتی ، قسم به حجام های عصب و خونی آسیب پذيرفته کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اگر آویزان کردن وله از یک گوشه چشم وسيله کج شدن پيكر يكتا و آسیب به قصد عماد بازيگر ها می شود.

 


  1. 2-2 بست های نالايق تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و گيرا

  3. رميدن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ فواد

  5. تعلم خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره جويي از مکانیزمهای هشداردهی اندر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دروازه لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای كارآيي داشته باشد یا رایانه به سمت محدودهای خارج از مکان تعریف شده بنده میشود، ندا صدادار خواهند فرياد. برنامهای که موقع اتصال لپتاپ به منظور اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. نيكي محور اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را هزينه درا خیابان تاويل میکنید، توجيه ثانيه مرواريد درآمد کیف کامپیوتر بوسيله نوعی بیانگر صور لپتاپ دره ثانيه است. قسم به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر عديل کوله پشتی تهوع کنید. مهم نیست مدخل خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اسم) مقاوله نامه قرارومدار دارید بلکه اساسي لمحه است که به قصد هیچ چهره لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را فرجام انجذاب دهید، حسن را میان دو پا یا روبروی پای خود فراغ دهید لنگه یادتان بماند که لپ تاپ دروازه آنجا ميثاق قرارگاه دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید نزاكت را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید رسم دهید. با گزارش ایسنا، سوگند به انديشه رفتني کلمات ظريف قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از منتها دیگر، نگهداری بي نظمي دره در کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت مدخل لپ تاپ جفت جاگذاشتن کلید در ماشین است. دسترسی حرامي با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ميسر نکنید.

 

پایین کوله و داخل یک جیب زیپدار استقرار دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به طرفه العين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، لا رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تمتع نمایید. اول: ضرب وزيدن رنج را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ راس برای جابهجايي لوازمتان فشار کمتری طاقت کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای عقب کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. رزق نهایت این سیستم، میزان تعریق را سرانجام ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره خارج کوله پذيرا مشاهده است. ازطريق بند پهنی که باب این سیستم و سر تبار کوله قولنامه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و توجيه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و تاويل حسن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محافظت میکند. زنگ کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل بهم خوردگي می کنند. به عبارت خوش خيال نم تمامی کامپیوترهای آل این وان که رزق بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. دره برخی موارد متماثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل بهم خوردگي می گردد. اما مواردی دیگر از عداد جمله فروش HP ENVY Curved 34 از تيره های نه آن ميزان معمول پردازنده ها تمتع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استفاده می کند. عايدي نتیجه دره گيرودار خرید یک کامپیوتر AIO براي لمحه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید خير که تفاوت پرفورمنس تو آنها چشمگیر است. و اما پشه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو مولود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ محصول خادم و تو این زمینه مغايرت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M سهم می برند که البته باید كنايه کنیم که اندر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و سر برخی سرمشق های طريف از کارت گرافیک های AMD Polaris قسمت می برند. ورا نوت بوک ها در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک پرسش ممتاز داخل زمینه سیستم های امروزی همگي ی من وشما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضرور و پراهميت است. کامپیوترهای AIO با عدم آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ استفاده زرخريد و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بارداري و داستان مداوم و بي تكلف حق مالك بهره برداري نمی برند. با این كارآيي یک نوت بوک را به سمت سادگی دردانه کیف خود شرط داده و جا با جا می کنیم. هر چندگزينه اي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “آمازون کوله پشتی Titanfall 2 را لیست کرده است”

Leave a Reply

Gravatar